Vážení rodiče,

dne 20. 6. 2019 pojede naše školka na výlet do Zlína

– zábavní park Galaxie.

Odjezd od MŠ v 7,00hod. (prosíme, abyste svá auta zaparkovali jinde než před MŠ – přijedou 2 autobusy)!!!

Děti, které pojedou bez rodičů, tak budou vámi vybaveni batůžkem s pitím, svačinou na celý den, sáčky v případě nevolnosti popř.informujte ved.uč. o užití kynedrilu.

Pokud bude mít dítě na nohách pouze sandálky, tak prosíme do batůžku přibalit ponožky – bez nich je zákaz vstupu na atrakce (pro dospělé to platí taktéž.)

Informujte paní učitelku, zda má dítě u sebe nějaké peníze (pomůžeme mu s nákupem drobností).

V parku bude možnost zakoupit sladkosti, pití a v poledne také hranolky nebo párek v rohlíku.

Doplatek k záloze 300,-/os.(kterou již máte zaplacenou)

bude činit:

• 100,- Kč dospělý

• 150,- Kč dítě

Prosíme zaplatit před výletem- do středy 19. 6. 2019!!!

Konečné vyúčtování proběhne po skončení výletu a případný přeplatek vám bude vrácen.

V TENTO DEN BUDE MŠ UZAVŘENA

(obědy budou odhlášené)!!!!

PŘEDPOKLÁDANÝ PŘÍJEZD

K MŠ JE V 15,30hod.

(prosíme, abyste v tuto dobu byli všichni poblíž, auta zaparkujte dále – k MŠ přijedou 2 autobusy)

PRO INFORMACI – KDE JE NAŠE AKTUÁLNÍ POLOHA PŘI PŘÍJEZDU DO HANUŠOVICE VOLEJTE 732 201 076 – Sedlačíková P.