Co si má donést každé dítě do MŠ….?

         -        přezůvky (kroksy - NE, pouze papuče s pevnou patou)

-        hrníček na pití

-        pyžamko + polštářek a dětskou přikrývku (stačí slabší dětská deka)

-        převlečení na zahradu

-        gumáky

-        oblečení do MŠ (pohodlné a především praktické – aby se dítě mohlo vysvlékat a oblékat samo – alespoň částečně)

-        náhradní oblečení (pro případ „ nehody „)

-        1 celé balení papírových kapesníků

-        4 ruličky toaletního papíru

 

Pokud se neozvete a budete mít splněny všechny podmínky k nástupu dítěte do MŠ viz.níže, tak bude vaše dítě první den zahájení školního roku automaticky nahlášeno do docházky a přihlášeno ke stravování.

 

Před prvním nástupem do MŠ je nutné přihlásit své dítě na stravu u ved.jídelny ZŠ (za budovou ZŠ z čelního pohledu vpravo) a zaplatit zálohu 550,-Kč.

Pokud tak neučiníte do 31. 8. v roce přijetí dítěte do MŠ, tak Vaše dítě nebude první den začátku školního roku přihlášeno na stravu a tudíž jej do zaplacení nemůžeme přijmout do MŠ.

 

Telefon na odhlašování dítěte z MŠ v případě nemoci: 604 676 334

Odhlášení dítěte z důvodu nemoci je možné kterýkoliv pracovní den předem a to telefonicky viz.výše nebo emailem: strava.mshanusovice@seznam.cz  do 15,30 hod.

Pokud dítě nestihnete odhlásit, tak první den nemoci máte právo si pro oběd přijít do jídlonosiče. Po té jste ale povinni dítě omluvit (dle vnitřního řádu školní jídelny nelze chodit pro obědy v další dny).